Број на оглас: 3658544
Објавен на: 24.09.2020, 23:08
1 / 9

AUDI A3 DIZEL 2.0 S-Line 2009 god

7.490 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava audi a3 s-line dizel, so servisna kniga I orginalni km, zacuvano mnogu full oprema 2009 godina,registrirano kako novo
Tel 070210818