Број на оглас: 3658472
Објавен на: 05.08.2020, 08:24
1 / 11

Hyundai akcent moze zamena za kola

450 € Цената не е фиксна 500 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Accent
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam hondai akcent registrirano 1.3 benzin vo odlicna sostojba so nova lamela potisna ima sega smeneto novi gumi nov akomulator mala potrosna 5 l
Moze zamena za kola
Tel 075 945 034