Број на оглас: 3658434
Објавен на: 08.08.2020, 08:58
1 / 7

prodavam ferguson massey 35

3.500 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


prodavam ferguson massey 35 uvezen id shvedska pllatena carina nobi gumi traktorot e 40 ks mnogu socuvan kako nov moze zamena za kolla