Број на оглас: 3658349
Објавен на: 02.08.2020, 13:38
1 / 2

ALKATEL NOV

1.600 МКД Цената е фиксна 2.000 МКД
Марка:
Alcatel
Модел:
2008G
Боја:
Black
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e nov.
1600 den.