Број на оглас: 3658346
Објавен на: 02.08.2020, 13:38
1 / 3

ALKATEL (nekoristen)

1.100 МКД Цената е фиксна
Марка:
Alcatel
Модел:
2
Боја:
Black
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot ne e voopsto koristen
1100 den