Број на оглас: 3658291
Објавен на: 06.08.2020, 09:02
1 / 12

ALFA ROMEO 156 1.9 JTD 77KW

1.500 € Цената не е фиксна 1.650 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 156
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e vo odlicna sostojba reg.do 06.06.2021god.novi gumi odlicen motor klima maglenki centralno so daljinsko atestirani klima folii motor perfekten mnogu ekonomicen 1.9 jtd 77kw za poveke info na tel.078430622 078430622