Број на оглас: 3658283
Објавен на: 12.08.2020, 14:06
1 / 5

Тросед, двосед, фотеља и маса

4.500 МКД 5.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат комплет тросед, двосед, фотеља и маса.
Димензии
Должина/ширина/висина
160 х 90 х80
115 х 90 х80
60 х 90 х 80
Маса 120 х 52 х 50
Двоседот и фотењата може да се користат заедно или посебно
Троседот е со механизам но треба јога да се смени
Компет цена 5000 денари