Број на оглас: 3658194
Објавен на: 02.08.2020, 11:08
1 / 1

Sauger ,sisalka za pllunka i krv

200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Медицински опрема

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Sisalka ili sauger,se koristi za vsisuvanje na plunka i krv.Se koristi vo hirurgija i za dr. nameni.
N O V A