Број на оглас: 3658153
Објавен на: 02.08.2020, 13:33
1 / 3

Iphone 7

10.000 МКД Цената е фиксна
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
7
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Iphone 7
black / 32gb
full pack bez zameni
10.000 mkd