Број на оглас: 3658102
Објавен на: 20.01.2021, 19:23
1 / 6

Bas Gitara Jay Turser Precision

10.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Gitarata e kako nova