Број на оглас: 3658102
Објавен на: 06.08.2020, 10:34
1 / 6

Bas Gitara Jay Turser Precision

120 € Цената е фиксна 140 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Басот е во одлична состојба. Цената е последна!