Број на оглас: 3657900
Објавен на: 25.07.2020, 09:33
1 / 6

Peugeot 806 zamena za traktor

2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
806
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Napraven celosen servis samo registracija fale
Zabeleski karoseriski (poveke sliki na viber) poveke informacii i komentari na telefon 075-283-773
Ponudi za zamena na viber 072-253-885
Zamena za traktor nad 45konja so moja doplata