Број на оглас: 3657882
Објавен на: 25.07.2020, 08:52
1 / 12

JAGUAR XE 2.OD ,,ENTERIERAUTO,,

18.999 €
Марка:
Jaguar
Модел:
XE
Година:
2017
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6
enterierauto
DABILE - STRUMICA
Струмица
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NOV UVOZ
REGISTRIRANA NA BG NA 22.07.2020g
FUL OPREMA
REALNI KM 160000 KOI MOZE DA SE PROVERAT KADE SAKATE
NAPRAVEN GOLEM SERVIZ NA MOTOROT I MENJAČAT SO ORIGINALNI REZERVNI DELOVI
ZA SE ŠTO E SMENETO IMAM DOKUMENTACIJA
I GI IMAM SITE STARI DELOVI
PERFEKTNA SOSTOJBA
POTROŠUVAČKA OD 4-5L NA 100KM
KOLATA E PROIZVEDENA 10.2015G A PRVA REGISTRACIJA I E 05.2017G
POV INFO NA 070 80 84 84 078 43 33 55