Број на оглас: 3657651
Објавен на: 16.01.2022, 00:05
1 / 3

Se prodava Kamin so vgradeno kazanche za parno

15.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kamin na drva so kazanche za parno itno i evtino.