Број на оглас: 3657613
Објавен на: 05.08.2020, 13:00
1 / 12

Se prodava Audi A6 1997 81KW

3.599 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
350000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A6 dizel od 1997 godina. Kolata e vo odlicna sostojba.

Motor e 81 kilowati i potrosnjata e mnogu mala.

Cenata ne e fiksna