Број на оглас: 3657561
Објавен на: 21.01.2021, 11:03
1 / 11

MERCEDES A180 CDI--O C A R I N E T O--

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 180
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES A180 CDI--O C A R I N E T O--
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2007)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-SRS;
-ESP;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-CENTRALNO ZAKLCUVANJE;
-HALOGENKI;
-BORD KOMPJUTER;
-COLOR DISPLAY;
-NOVI GUMI;
-6 STEPEN MENUVAC;
-METALIK BOJA;
-MALA POTROSUVACKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
------P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A-----
--------I N F O:(071/252-444)------

Потврден огласувач
 DIZO TRANSPORT (претпријатие)