Број на оглас: 3657471
Објавен на: 24.02.2021, 17:35
1 / 7

Ford Fusion 1.4i 2003 benzin/plin

2.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Fusion
Година:
2003
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ford Fusion 1.4i 2003 benzin/plin. Full oprema, redovno servisiran vo Ford ovlasten servis (Palma shop). Gumi - 4 letni + 4 zimski. Klima funkcionalna. Elektrika na prozori i retrovizori. Soliden enterier. Potroshuvachka na plin 8 litri na 100 kilometri. Enterier soliden. Motor odlichen. Registrirana do 12.2021.
Zvonete na 071 859549 - Rade