Број на оглас: 3657421
Објавен на: 04.03.2021, 14:13
1 / 6

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН/ SE IZDAVA DUKJAN

120 € Цената не е фиксна
Квадратура:
13 m²
Греење:
Нема

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава дуќан во Кисела Вода на улица Иван Козаров.Цената не е фиксна и има простор за договор.