Број на оглас: 3657315
Објавен на: 17.09.2020, 11:20
1 / 12

Shitet banes ne afersi te liqenit/ se prodava stan/

2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
4,5
Квадратура:
116 m²
Греење:
Централно
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2018
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Североисток
Адреса:
Partizanska trim&lum

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Shitet banese 100m ne afersi te liqenit . Ne katin perdhes orientimi lindje veri . Banesa posedon 4 dhoma 3 dhoma gjumi dhe sallon 40m2 , 2 koridore 2 banja 2 ballkone 1 shpajz . Ka park te madh dhe lojra fmish.
Se prodava stan 100metri od ezeroto vo prizemje . Stanot e nov 4soben 3 spallni i golema dnevna so kujna okolu 40m2, 2 koridori 2 wc so tush 2 balkoni . Ima park i park za deca .