Број на оглас: 3657296
Објавен на: 09.08.2020, 21:12
1 / 10

Opel astra 1.7 dizel

6.200 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam opel astra 12ti mesec 2011
Kolata e uvezena od ceska licno od mene so vozenje i sum vtor gazda
Ima full oprema i se funkcionira na nea
Plateni se site davacki do registracija
Proverka za kilometraza i se ostanato moze po vasa zelba
Moze zamena so vasa doplata
Barajte me na ovoj broj 076 722 755