Број на оглас: 3657228
Објавен на: 05.08.2020, 11:57
1 / 4

Prodavam Ford Eskord 1.8td karavan registriran

700 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Escort
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ford eskord 1.8td karavan
Registriran