Број на оглас: 3657212
Објавен на: 07.08.2020, 10:04
1 / 12

Mercedes ml 320 cdi moze zamena

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 320
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mercedes benz
Ml 320 cdi
4 matik
God 2006
Registriran do 10 2020
Servisiran
Top sostojba
Moze zamena