Број на оглас: 3657131
Објавен на: 23.02.2021, 23:51
1 / 4

Skuter vespa kymco

1.600 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kymco agility 16+ 50cc. Staklo novo bez tocka na nego. 2400km. Cena fix so kaciga marushin 1650 eu. Bez kaciga 1600eu. Kupeno e 2000eu 2019god