Број на оглас: 3656903
Објавен на: 04.08.2020, 12:36
1 / 8

Se prodava VW Passat 1.6 FSI

2.000 € Цената не е фиксна 2.100 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vw passat 1.6 fsi 2006 na angliski tabli so desen volan kolata e pali vozi se na neze raboti kolata e dojsena so vozejne vo mk mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme mozi i za delovi tel 075833333