Број на оглас: 3656879
Објавен на: 23.07.2020, 22:38
1 / 8

OPEL ANTARA 2.2 CDTI 165KS 2013

10.300 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Antara
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
123 kw / 167 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Antara 2.2 CDTI Diesel 4x2

GODINA:2013, 165KS, KM: 179000

Plateni davacki do Registracija

Kolata e vo odlicna sostojba, prv gazda, napraven full servis, so servisna kniska od AUTOCEM.