Број на оглас: 3656836
Објавен на: 28.02.2021, 16:12
1 / 4

Masa stolici

250 €

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masa so 6 stolici skoro novi. Cena 250eu fix
Dimenzii na masa 1.60 so 90sm