Број на оглас: 3656780
Објавен на: 10.08.2020, 10:32
1 / 9

Wv golf 19 tdi 90ks so ful oprema kako novo

2.250 € 2.350 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg do 12 mesec servis ima.komplet