Број на оглас: 3656776
Објавен на: 23.07.2020, 20:27
1 / 6

Skoda Fabia 1.4 Elegance + Panorama

3.200 €
Марка:
Skoda
Модел:
Fabia
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Skoda Fabia HATCHBACK.
2007 godina ,
1390 CM3,
55 KW,
CERVENA METALIK,
BENZIN ,
AUTOMATIC ,
PANORAMA,
Parking senzori,
Aluminski bandasi,
Uvezena od CH , registrirano so MK tablici.