Број на оглас: 3656743
Објавен на: 08.08.2020, 09:34
1 / 7

Dell 17.3 inch. i7 procesor 8GB Ram 1TB HardDisk AMD Grafika

16.000 МКД
Производител:
Dell
Xaрд диск HDD:
1 TB
РАМ Меморија:
8 GB
Модел на процесор:
Intel Core i7
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
17 инчи и поголеми

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Dell 17.3 inch. i7 procesor 8GB Ram 1TB HardDisk AMD Grafika bukvalno nov