Број на оглас: 3656706
Објавен на: 29.09.2020, 01:49
1 / 10

VW TOURAN MATCH 2.0TDI FULL OREMA!!! MOZNA E ZAMENA !!!

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


touranot e vo top sostojba kupen vo germanija vo volkswagen (vtor gazda sum )proveren besprekoren od oprema poseduva bukvalno se najvisoka oprema alkantra so koza senzori za ;svetlo ,dozd ,parking,kameri za avto pilot ,i mn drugi da ne pisuvam ( zamena mozna za vw passat diesel info na viber 071 900 157 kolata e vo makedonija