Број на оглас: 3656588
Објавен на: 23.07.2020, 16:50
1 / 5

RENAULT LAGUNA 2.2

1.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Laguna
Година:
1995
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat Renault Laguna 2.2 dizel, mnogu ekonomićen, Ima dobar motor, smenato ulje filtri, rebrasti, jabućici, nov akulmator, registrirano e, pali vozi, vredi da se vidi.
CENA: 1000 eur
Tel: 070/531-868 Shpend