Број на оглас: 3656562
Објавен на: 20.04.2021, 11:50
1 / 9

DELOVNI PROSTORII VO CENTAROT NA GRADOT

По Договор
Квадратура:
60 m²

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се продава


Se izdavaat delovni prostorii na 2 sprat vo centarot na gradot
Keti 071 24 24 06