Број на оглас: 3656529
Објавен на: 07.08.2020, 20:52
1 / 10

BMW 320D AUTOMATIC 04

3.800 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Cela godina registracija do 7mesec 2021
Smenato site filtri so novo ulje 5/w30
Smenato 4 Novi plocki
Atest folii
M Vollan so komandi
Klima ladit max perfect
Full Oprema od negova sasia osnov koza
Moze da de probat vo sekoe vreme
Vozeno familjarno