Број на оглас: 3656364
Објавен на: 03.08.2020, 14:17
1 / 1

Bandasi za Mercedes C/E Klasa AMG 5*112/17

300 €
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
7.5J
Дијаметар:
17
Дијаметар на дупка:
112
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandasi za Mercedes C/E Klasa 5X112/17