Број на оглас: 3656299
Објавен на: 23.07.2020, 13:24
1 / 10

Камп Приколка Брако, монтажна / Kamp prikolka Brako

250 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Се продава Камп Приколка
Монтажна, Брако,
комплетно сочувана, чиста, исправна, Со сите потребни документи до регистрација од Брако.
Со резервно тракало, Сунгери, со две спални
Информации на
Трајче: 077951234