Број на оглас: 3656123
Објавен на: 02.08.2020, 13:38
1 / 4

4 KOMPLETI

5.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4 kompleti separina za kafeterija, mozi da se vidat vo sekoe vreme.
Site kompleti 20000 den.