Број на оглас: 3655951
Објавен на: 02.08.2020, 10:38
1 / 1

Овес продавам

13 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Овес чист, увреќен 10 тона продавам, цена 13 ден/кг.