Број на оглас: 3655863
Објавен на: 16.09.2020, 19:12
1 / 6

Opel Combo 1.7DTI 2004

2 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Combo
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


🌀Opel Combo 1.7DTI 2004 55kw/75 ks
🌀Regjistrim deri/Registracia do 13.04.2021 komplet 🌀Servis Amortizera Te Ri/Nov Amortizer
🌀Me Klim/So klima
🌀Foli A-test
🌀Kontakt Viber/Whatsapp/Tel
070-260-217
070-260-513
070-909-942