Број на оглас: 3655777
Објавен на: 18.09.2020, 19:56

Pceli DB

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 40 pceli dadanblat. Za povekje informacii na brojot 078619253 - Vane. Cena po dogovor.