Број на оглас: 3655693
Објавен на: 31.07.2020, 20:20
1 / 3

Agusta Dragster 800

9.500 €
Марка:
Останати марки
Вид:
Спортски
Година:
2015
Модел:
Agusta Dragster 800
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo odlicna sostojba ima 7000km
Bez zamena.