Број на оглас: 3655651
Објавен на: 05.08.2020, 14:37
1 / 3

Се издава, продава или заменува

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
17000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издаваат три парцели земјоделско земјиште погодни за фотоволтаични централи. Истите се втора и трета класа високо квалитетно обработливо земјиште Во предвид доаѓа и продажба или замена за стан. Парцелите се со квадратура од 8364м2. , 4639 м2 и 4491 м2 .Вкупно околу 17 500 м2 .