Број на оглас: 3655567
Објавен на: 06.08.2020, 06:46
1 / 4

Gary fisher

250 € 270 €
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки
Големина на тркало:
26 "
Големина на рам:
18 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Gary fisher supercaliber 26r.....19 inci.....xt-xtr 3x9, manitou mars 100mm, trkala bontrager carbon, v-brake xt....