Број на оглас: 3655508
Објавен на: 22.07.2020, 16:51
1 / 1

Термо печка за греење ЦЕР

2.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Се продава термо печка ЦЕР со постоље. Печката е во исправна состојба и многу малку користена бидејќи е користена во викенд стан.

Локацијата на печката е Струга.