Број на оглас: 3655438
Објавен на: 27.09.2020, 20:27
1 / 4

Luksuzen stan vo Karposh 43m2

300 €
Број на соби:
2
Квадратура:
43 m²
Греење:
Друго
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2016
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
Адреса:
Ilindenska 107

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Luksuzno namesten stan vo Karposh se iznajmuva od 1. Septemvri 2020
Lokacija: Kompleks Mida
Kontakt: 070-786-077