Број на оглас: 3655328
Објавен на: 01.08.2020, 13:40
1 / 1

Menuvac Volvo S40 1.9 D 2000 god.

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Volvo
Модел:
S40
Tип на делови:
Менувачи
Darko Pavlovski
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Менувач за Volvo S40 1.9 D 2000 год.
Вршиме достава по карго
Тел за контакт: 071 / 441 - 444
078 / 600 - 555