Број на оглас: 3655276
Објавен на: 06.08.2020, 19:46
1 / 1

Prodavam PS4 1TB

250 € Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Останато

Вид на оглас: Се продава


-PS4 1TB
-2 kontroleri
-1 igra od navedenite:
- UFC3
-NBA2K20
-WITCHER 3
-HORIZON ZERO DAWN
-UNCHARTED 4
-INJUSTICE 2
-GTA V
-GOD OF WAR
-THE LAST OF US