Број на оглас: 3655265
Објавен на: 10.08.2020, 21:46
1 / 2

Рам меморија DDR-400 256MB PQi

200 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Складирање меморија и медиумски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Продавам две парчиња рам меморија DDR-400 256MB PQi.