Број на оглас: 3655215
Објавен на: 06.08.2020, 10:13
1 / 3

Канцелариски стол

3.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски мебел

Вид на оглас: Се продава


Продавам користен канцелариски стол со одличен квалитет.