Број на оглас: 3654978
Објавен на: 03.03.2021, 21:45
1 / 5

Se prodava fiat doblo

1.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Doblo
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
46 kw / 63 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat doblo cargo 1.9 , tovarno 2004 godina ,dizel.Cena 1500 evra + ddv. Registrirano do septemvri 2021.Cenata ne e fiksna.Lice za kontakt Blaze 070 776 335