Број на оглас: 3654882
Објавен на: 23.09.2020, 14:56
1 / 3

Renault Fluence 1.5dci 2010godina

8.150 €
Марка:
Renault
Модел:
Fluence
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault fluence 1.5 dci godina:2010 vo dobro stanje bez zamenii.