Број на оглас: 3654662
Објавен на: 02.08.2020, 11:28
1 / 5

Канцелариски стол

7.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски мебел

Вид на оглас: Се продава


Продавам канцелариски стол користен само неколку месеци. Столот е во одлична состојба.
Опис на столот на следниот линк:
https://bit.ly/3hmxzbz